LOVECKÉ INTERIÉRY

Výroba stylového loveckého nábytku a bytových doplňků

Stěžejními výrobky programu zaměřeného na zpracování přírodního materiálu, kterým jsou v daném případě shozy spárkaté zvěře, jsou stylové lovecké sedací soupravy zahrnující křesla, lavice, židle, barové sedačky, taburety atp., lustry a svítidla. Doplňkovou činností je výroba drobných výrobků z paroží jako např. likérových, kuřáckých nebo barových souprav, nástěnných nebo stolních hodin, otvíráků a vývrtek, květinových stolků atp.

V případě, že máte svoji vlastní představu o podobě bytového doplňku nebo loveckého nábytku, vyrobíme Vám ho na zakázku dle Vašich požadavků.

Dále nabízíme výrobky z kůže exotických zvířat, jako jsou např. sloni, nosorožci, krokodýli, kudu, hartebeest, wildebeest, zebra nebo pštros. Jedná se hlavně o opasky, lovecké taštičky na opasek, pouzdra na nože, pouzdra na náboje, chráničky na botu při sportovní střelbě, ale nabízíme také luxusní a originální dámské kabelky.

Jako doplňkový sortiment nabízíme výrobky ze skla s vypískovanými motivy evropské nebo africké zvěře. Jedná se o sklenice na víno, sklenice na whisky, mísy, misky atd.

Všechny naše výrobky můžete shlédnout a zakoupit v našem e-shopu www.darkypromyslivce.cz.